Kurumsal

1985 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada daima en fazlayı değil, en kaliteliyi üretmeyi ilke edinen firmamız gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı piyasasında kalitesini kanıtlamıştır.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlayan ve proje desteğinden başlayıp, anahtar teslimi un ve irmik fabrikaları kurulumuna kadarki tüm aşamaları başarıyla uygulayan Teknik Değirmen, ayrıca satış sonrası serviste ortaya koyduğu profesyonel yaklaşımla da sektöründe öncü konumdadır. Çalışma alanlarını projelendirme, anahtar teslimi un-irmik fabrikaları kurulumu, montaj, parça makine ve gerekli tüm ekipmanları gibi geniş bir yelpazede gerçekleştiren firmamız, tüm bu çalışma alanlarında temel ilkesini doğru projelendirme ve yüksek kaliteli üretim olarak belirlemiş bulunmaktadır. Özellikle tüm üretim proseslerini hammadde girişinden ürün sevkiyatına kadar Teknik Değirmen'in değişmez kalite anlayışı içerisinde sorgulayan firmamız, her bir ürünün en küçük detayını bile hassasiyetle kalite kontrolden geçirip, üretim kalitesini maksimum seviyede tutabilmek için gerekli tüm ekipmanları başarıyla kullanmaktadır.
Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği projeleriyle ilklerin öncüsü olmuştur.
TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve CE standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren Teknik Değirmen, sektöründe Kalite ve Teknoloji farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir.
Profesyonel yaklaşım ve ortaya koyduğu tecrübe ve bilgiye dayalı işletme mantığıyla, çağın gereği olan teknolojiye yaptığı yatırımla, sürdürülebilir kıldığı finansal ve sektörel başarısıyla, saygın bir marka haline gelen Teknik Değirmen, üretiminde kullandığı lazer kesim teknolojisi ve CNC tezgahlarda faaliyetlerine devam etmektedir.

1985 yılından bugüne ilkelerimiz
- A kalite üretim. A kalite ürünler.
- İmalat standardı.
- Kullanıcı odaklı üretim ve tasarım.
- Düşük enerji tüketimi.
- Sürekli servis; kullanıcı odaklı iletişim.
- Anahtar teslimi fabrika tasarımı ve üretimi.
- Müşteri memnuniyeti.
- Satışla bitmeyen dostluk.

Değerlerimiz

Kalite Politikalarımız

- En üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanması.
- Yapılan her işi ilk defasında ve her defasında doğru yapmak
- Ürün kalitesinin sürekli olarak iyileştirilmesi ve maliyet azaltılımı çalışmalarının tüm personelin katılımı ile yürütülmesi.
- Kalite iyileştirme çalışmalarında sürekliliğin sağlanması.
- Bir dünya şirketi olmak.

Vizyonumuz

- Yıllık 150 saat çalışan personelimize eğitim verilmesi.
- Müşteri taleplerinin %80'ini siparişe dönüştürmek.
- Ciromuzu her yıl %10 oranında artırmak.
- Yıllık (üretimden kaynaklanan) fire oranlarımızı %4 aşağıya çekmek.
- Tüm personelimizin daha iyi çalışma koşullarına sahip olmalarını ve daha rahat bir hayat sürmelerini sağlayacak imkânlar yaratmak.
- Üretimimizi hızlandıracak ve maliyetlerimizi düşürecek özel iş tezgâhları ve aparatları tasarlamak/üretmek.
- Üretimlerimizde kullanmış olduğumuz geri dönüşümlü hammadde oranlarını her yıl %6 oranında artırmak ve geri dönüşüm konusunda müşterilerimize yardımcı olacak projeler üretmek.
- Üretilen her ürünü; üretiminin dördüncü yılında müşteri istekleri ve şikâyetlerini dikkate alarak revize etmek/geliştirmek. Sekizinci üretim yılında ise yeni üretim modelini üretmek.

Hizmetlerimiz

- Un ve irmik değirmenleri makine ve yedek parça imalatı.
- Bina ve makine yerleşim planları.
- Diyagram ve projelendirme.
- Anahtar teslimi tesisler için otomasyon sistemleri.
- Özel projeler ve özel üretim makine imalatı.